you're reading...
Tester

Praca dla testerów

Trynet.pl logotype

Poszukujemy dwóch par do uzupełnienia zespołu testerów

Jakość jest bardzo ważnym wykładnikiem każdej gry. Jakość wykonania, jakość rozgrywki wpływają na ogólną satysfakcję z produktu. Chęć ciągłego polepszania naszego produktu powoduje, że chcemy powiększyć nasz zespół testerów o dwie dodatkowe pary testerów.

Obowiązki:

  • granie, granie, granie w Racial Wars: The Card Game
  • tworzenie raportów cząstkowych oraz raportu opiniującego

Wymagania:

  • chęć grania w RW: TCG oraz czas, aby tą chęć realizować
  • ponieważ jest to gra dla minimum dwóch osób, konieczne jest posiadanie drugiej osoby, chętnej do uczestniczenia w testach i również posiadającej na to czas
  • umiejętność przelewania myśli na papier w zrozumiałej formie, niepozostawiającej niedomówień
  • obie osoby biorące udział w testach zobowiązane są podpisać NDA (Umowa poufności)

Mile widziane:

  • doświadczenie z innych gier karcianych
  • logiczne myślenie, ważne przy testowaniu i ocenianiu mechaniki

Wynagrodzenie:

  • dwa wybrane zestawy liderów (będą wysłane w dniu premiery gry)
  • dwa blankiety z puntami promocyjnymi, które mogą być wymieniane na produkty w sklepie wydawnictwa o wartości 50zł każdy.

List motywacyjny prosimy przesyłać na adres: biuro[at]trynet.pl

Advertisements

About lukekozak

"Racial Wars" management team member. Project manager.

Discussion

No comments yet.