you're reading...
Press

Otwarcie sklepu internetowego

Adres sklepu: sklep.pentakl.pl

Po dwóch miesiącach przekładania terminu otwarcia udało nam się w końcu osiągnąć cel – sklep internetowy Wydawnictwa Pentakl został otwarty. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą oraz oczywiście życzę Wam wszystkim udanych zakupów.

Zapraszamy Was również do oceny sklepu. Każda konstruktywna uwaga, merytoryczny komentarz jest dla nas bezcenny, dlatego zerknijcie na sklep, zobaczcie jak jest zbudowany i dajcie nam znać co wam się podoba, a co byście zmienili. Będziemy go dostosowywać w miarę możliwości jak najbardziej do waszych potrzeb i oczekiwań.

Sklep swoim asortymentem nastawiony jest głównie na gry planszowe, gry karciane, bitewniaki i gry fabularne – można sprawdzić to do prostego sformułowania:

W sklepie znajdziecie gry, gry oraz jeszcze więcej gier.

W/w ofertę na bieżąco będziemy rozszerzać, dodając coraz więcej rodzin produktów oraz wprowadzając nowe “przedsprzedażowe” produkty. Chcielibyśmy, aby nasz sklep był jednym z największych dostępnych sklepów internetowych w kraju w branży gier towarzyskich, ale bez waszej pomocy to się nie uda.

Dopełnieniem asortymentu są akcesoria, książki oraz komiksy. Te ostatnie traktujemy ze szczególnym sentymentem, dlatego zakres towaru w tym dziale zawarty będzie stopniowo rozbudowywany.

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego cię produktu zapytaj o niego a my dołożymy wszelkich starań, aby dodać go do naszego asortymentu.

Promocje

Aktualnie na sklepie znajdziecie trzy promocje, z czego dwie zostaną z nami na zawsze jako promocje stałe. Zacznijmy jednak od tej, która wkrótce się skończy i to ostatnia szansa, aby z niej skorzystać.

Mowa tu o globalnej obniżce cen o 10%. Wszystkie ceny produktów w sklepie zostały obniżone o 10% i będzie tak, do czasu aż nie zostanie złożone setne zamówienie.

Program lojalnościowy, czyli zbieraj i wymieniaj punkty “Pentakle” na produkty ze sklepu. Za zakup każdego produktu w sklepie otrzymujesz premię w postaci pentakli – punktów, które spełniają rolę wewnętrznej waluty w wydawnictwie. Punkty uzbierane w trakcie zakupów, przyznane przez obsługę sklepu czy pracowników wydawnictwa można zamienić na produkty z naszego sklepu. Każdy produkt na swojej karcie ma wyświetloną wartość w punktach.

Gra dla klientów sklepu? Tak, pod koniec każdego miesiąca, wśród klientów, którzy dokonali zamówień w danym miesiącu losujemy jednego szczęśliwca, który otrzyma jedną grę z naszego asortymentu.

Sklep internetowy Pentakl

Sklep internetowy Pentakl

 Serdecznie zapraszamy!

Advertisements

About lukekozak

"Racial Wars" management team member. Project manager.

Discussion

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: